עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

הברק ממזרח, כנסיית האל הכול יכול נוסדה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול, הביאה השנייה של ישוע אדוננו, המשיח של אחרית הימים. החברים בכנסייה הם אלה המקבלים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, והנכבשים וניצלים באמצעות דבריו. האל הכול יכול ייסד את הכנסייה לבדו והוא שמנהיג אותה כרועה. היא במפורש לא נוסדה על ידי אדם. המשיח הוא האמת, הדרך והחיים. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע.
נושאים
אלוהים  (225)
המשיח  (142)
אלוהים הוא אהבה  (121)
האל הכול יכול  (115)
האמת  (92)
האל  (86)
ישוע  (86)
אמונה באלוהים  (79)
דבר אלוהים  (71)
ספרים  (71)
עוצמתו של אלוהים  (61)
הישועה מידי אלוהים  (59)
דרך החיים  (54)
הבורא  (51)
ישועה  (50)
מזמורים  (44)
חשיבות  (42)
הבשורה  (41)
נבואה  (33)
אחרית הימים  (31)
גאולה  (25)
סרטונים  (25)
אמת  (23)
המנון  (22)
אמונה  (19)
יהוה  (18)
משיח  (18)
עדות  (18)
החיים  (17)
ישוע המשיח  (17)
רוח הקודש  (17)
שירים חדשים  (17)
ביאת המשיח  (16)
סוף העולם  (15)
בשורה  (14)
משיח בא  (14)
ציות  (14)
ימות המשיח  (13)
הישועה  (12)
קול אלוהים  (12)
בקש את מלכות אלוהים  (11)
שירי הלל  (11)
אהבה  (10)
תפילה  (10)
ברק ממזרח  (9)
מושיע  (9)
מלכותו של המשיח  (9)
אהבת אלוהים  (8)
הכנסייה  (8)
הכרת אלוהים  (8)
מלכות  (8)
שיר פולחן  (8)
שמיים  (8)
אור  (7)
הביאה השנייה  (7)
קול של אלוהים  (7)
אהבתו של אלוהים  (6)
דרך החי  (6)
ישועת  (6)
כנסיית האל הכול יכול  (6)
להתפלל  (6)
משמעות החיים  (6)
פולחן  (6)
אהבה טהורה  (5)
המשיח הגיע  (5)
כנסייה  (5)
כתבי הקודש  (5)
ללכת אחרי  (5)
סרטי בשורה  (5)
תפילה לאלוהים  (5)
אהבת  (4)
גורל  (4)
דקלומי דבר האלוהים  (4)
דרך ה  (4)
הביאה השנייה של ישוע  (4)
התגלמות בבשר ודם  (4)
חשיבות התפילה  (4)
יעד  (4)
ירא אלוהים  (4)
מהי הישועה  (4)
מלכותו  (4)
מקהלה  (4)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (4)
רצון האל  (4)
שירים על אלוהים  (4)
בואו של המשיח  (3)
בשורת מלכות השמיים  (3)
הדרך לחיי נצח  (3)
העלמות החכמות  (3)
טוב  (3)
מהי אמונה באלוהים  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מוסיקת גוספל  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
סרט דתי  (3)
סרטוני התנסות ברדיפה  (3)
עשרת הדיברות  (3)
שיפוט  (3)
שרים של תפילות  (3)
אדם ישר  (2)
אהבה לאלוהים  (2)
באמונתי  (2)
דרך החיי  (2)
הדרך למלכות השמיים  (2)
השבח לאל  (2)
חסד אלוהים  (2)
חשיבות הת  (2)
טיהור האדם  (2)
כוחה של אמונה  (2)
לישועת  (2)
מבורך  (2)
מהי האמת  (2)
מנוחה  (2)
משיחיים  (2)
נאורות  (2)
נבואה מכתבי הקודש  (2)
נבואת אחרית הימים  (2)
סיפור בראשית  (2)
סרטוני שירת הלל  (2)
סרטים בנושא חיי כנסייה  (2)
סרטים על רדיפות על רקע דתי  (2)
עוצמת  (2)
צדק  (2)
ריקודי הלל  (2)
שיר קודש  (2)
שירים חדשים של המלכות  (2)
asylum seekers  (1)
Human Rights  (1)
Messiah  (1)
אברהם  (1)
אדם  (1)
אדם ישר והגון  (1)
אחרית הימ  (1)
איוב  (1)
אלוהי  (1)
אלוהים הו  (1)
אלוהים הוא אהב  (1)
אלוהיםהמשיחישועהדרך החיים  (1)
אמונה באל  (1)
אמונה בה  (1)
בני של אלוהים  (1)
דבר  (1)
דבר אלוהי  (1)
דקלומי דבר ה  (1)
דקלומי דבר הא  (1)
דתיים  (1)
האל הכול יכו  (1)
האלוהים  (1)
האמת הבשורה  (1)
הברק ממזרח  (1)
הבשור  (1)
הגאולה  (1)
הימים  (1)
הכאה על חטא  (1)
הסיפור של אלוה  (1)
הקודש  (1)
הריבון על הכול  (1)
השילוש הקדוש  (1)
השמיים  (1)
השמים  (1)
התנסויות בחיים  (1)
וחווה  (1)
חכמה  (1)
חסד  (1)
חסר  (1)
חשיבו  (1)
חשיבות ה  (1)
יהו  (1)
יכול  (1)
ישו  (1)
ישוע אדוננו  (1)
ישוע הדרך האמת והחיים  (1)
כנסיית  (1)
כנסיית האל הכול יכול - הריבון על הכול  (1)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (1)
כתבי  (1)
כתבי הקו  (1)
לעיון נוסף  (1)
מהי משמעות החיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמורי  (1)
מלך המשיח  (1)
מלך המשיח הגיע  (1)
מערכון  (1)
מערכונים קצרים  (1)
משיח בא שירי  (1)
נבואה מ  (1)
ספר איוב  (1)
ספרים האמת  (1)
סרט קצר על הבשורה  (1)
סרטים דתיים  (1)
עבודה  (1)
עוד  (1)
עוצמתו של אלוה  (1)
קטעי קריאה ודקלומים מדברי אלוהים  (1)
רדיפות על  (1)
רדיפות על רקע  (1)
רדיפות על רקע דתי  (1)
ריבונות  (1)
שיר משיחי  (1)
שירי הל  (1)
שירים חדשי  (1)
שירים חדשים של המ  (1)
שמו של המשיח  (1)
שמות אלוהים  (1)
שפט  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילה לאלוה  (1)
תפילות  (1)
תפילת  (1)
הדרך להכיר את אלוהים
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


הימלטו מהשפעת השטן ותיפלו בנחלתו של אלוהים

14/01/2020 04:44
seek
ישועה, דבר אלוהים, משמעות החיים

הימלטו מהשפעת השטן ותיפלו בנחלתו של אלוהים

מהי השפעת החושך? "השפעת החושך" הוא השפעת האופן שבו השטן מרמה את בני האדם, משחית אותם, מעוור אותם ושולט בהם. להשפעת השטן יש הילה של מוות. על כל מי שחי בתחומו של השטן נגזר לרדת לטמיון.

כיצד תוכלו להימלט מהשפעת החושך אחרי שתזכו באמונה באלוהים? לאחר שאתם מתפללים לאלוהים בכנות, לבכם פונה אליו לגמרי. בשלב הזה, רוח האל כבר ריגשה את לבך, ואתם מוכנים להתמסר אליו לגמרי. ברגע זה, הרי שנמלטתם מהשפעת החושך. אם כל מה שאדם עושה מְרַצה את אלוהים ומתאים לדרישותיו, הרי שהוא חי בתוך דברי האל, והרי שהוא חי את חייו תחת חסותו והגנתו של אלוהים. אם בני האדם לא מסוגלים להנהיג את דברי האל, אם הם תמיד משטים בו, מתייחסים אליו כדי לצאת ידי חובה ולא מאמינים בקיומו, הם כולם חיים בהשפעת החושך. בני אדם שלא קיבלו את ישועתו של אלוהים חיים כולם בתחומו של השטן, כלומר הם כולם חיים בהשפעת החושך. מי שלא מאמין באלוהים חי בתחומו של השטן. אפילו מי שמאמין בקיומו של אלוהים לא בהכרח חי לאורו של אלוהים. זאת משום שגם מי שמאמין באלוהים לא בהכרח חי בתוך דבריו, והוא לא בהכרח אדם שמסוגל להישמע לאלוהים. האדם רק מאמין באלוהים, ומכיוון שהוא לא מכיר אותו, הוא עדיין חי לפי הכללים הישנים, חי במילים מתות וחי חיים חשוכים וחסרי ודאות שאלוהים לא טיהר אותם ואשר לא נפלו בנחלתו של אלוהים לחלוטין. לפיכך, מן הסתם, מי שלא מאמין באלוהים חי בהשפעת החושך, אך גם מי שמאמין באלוהים עלול לחיות בהשפעת החושך. זאת מכיוון שרוח הקודש עדיין לא עבדה עליו. כל מי שעדיין לא קיבל את חסדו של אלוהים או את רחמיו, וכל מי שלא יכול לראות את עבודתה של רוח הקודש, עדיין חי בהשפעת החושך. מי שרק נהנה מחסדו של אלוהים אך עדיין לא מכיר אותו חי גם הוא בהשפעת החושך רוב הזמן. אם אדם מסוים מאמין באלוהים אך מבלה את מרבית חייו בהשפעת החושך, קיומו של אותו אדם מאבד כל משמעות. על אחת כמה וכמה נכון הדבר לגבי מי שלא מאמין בקיומו של אלוהים.

כל מי שלא יכול לקבל את עבודתו של האל או שמקבל את עבודתו של אלוהים אך לא מוכן למלא את דרישותיו, חי בהשפעת החושך. רק מי שעוסק בחיפוש האמת ומסוגל לעמוד בדרישות של אלוהים יקבל ממנו ברכות, ורק ההוא יימלט מהשפעת החושך. בני אדם שטרם השתחררו, שדברים מסוימים תמיד שולטים בהם, ואשר לא מסוגלים למסור את לבם לאלוהים, הם בני אדם שלכודים בכבלי השטן וחיים עם הילה של מוות. מי שלא נאמן לחובותיו שלו, לא נאמן לתפקיד שאלוהים הטיל עליו ולא ממלא את תפקידו בכנסייה, חי בהשפעת החושך. מי שמפריע במכוון לחיי הכנסייה, מי שהורס במכוון יחסים בין האחים והאחיות, ומי שמקים כנופיות משל עצמו, חי אפילו עמוק יותר בהשפעת החושך. בני אדם כאלה חיים בכבלי השטן. מי שיש לו קשר בלתי הולם עם אלוהים, מי שתמיד יש לו תאוות ראוותניות, מי שתמיד רוצה להשיג יתרון ומי שלעולם לא שואף לשנות את טבעו, חי בהשפעת החושך. מי שתמיד מתרשל, מי שלא מתייחס ברצינות להנהגתו את האמת, מי שלא שואף להגשים את רצונותיו של אלוהים, אלא רק לספק את צורכי הבשר והדם שלו, חי אף הוא בהשפעת החושך והוא אפוף במוות. מי שעוסק בשחיתות ובהונאה כשהוא מבצע עבודה למען אלוהים, מי שמתייחס לאלוהים כדי לצאת ידי חובה, מי שמרמה את אלוהים, ומי שתמיד חושב באופן עצמאי, חי בהשפעת החושך. כל מי שלא יכול לאהוב את אלוהים באמת ובתמים, שלא עוסק בחיפוש האמת, ושלא מרוכז בשינוי טבעו, חי בהשפעת החושך.

אם אתם רוצים שאלוהים ישבח אתכם, עליכם ראשית להימלט מהשפעת החושך של השטן, לפתוח את לבכם בפני אלוהים ולהפנות אותו לאלוהים לגמרי. האם אלוהים משבח את המעשים שאתם עושים כעת? האם הפניתם את לבכם לאלוהים? האם המעשים שלכם הם המעשים שאלוהים דורש מכם? האם הם מתאימים לאמת? עליכם לבחון את עצמכם ללא-הרף, להתמקד באכילה ושתייה של דברי האל, במסירת לבכם לאלוהים, ברחישת אהבה כנה לאלוהים ובהשקעה מסורה לאלוהים. אין ספק שאלוהים ישבח בני אדם כאלה.

לכל מי שמאמין באלוהים אך לא עוסק בחיפוש האמת אין שום דרך להימלט מהשפעת השטן. כל מי שלא חי את חייו בכנות, שמתנהג כך בפני אחרים ואחרת מאחורי גבם, שכלפי חוץ נראה צנוע, סבלן ואוהב, בשעה שביסודו הוא תככן, ערמומי וחסר כל נאמנות לאלוהים – בני אדם כאלה הם דוגמאות מייצגות של מי שחי בהשפעת החושך. הם שייכים לסוג הישות שאליה היה שייך הנחש. מי שאמונתו באלוהים מיועדת תמיד לרווח האישי שלו, הצדקנים והמתנשאים, השחצנים שקנאים למעמדם, הם אלה שאוהבים את השטן ומתנגדים לאמת. הם מתנגדים לאלוהים ושייכים לשטן לחלוטין. מי שלא קשוב לעול של אלוהים, שלא משרת את אלוהים מכל הלב, שתמיד עסוק בענייניו וענייני משפחתו, שלא מסוגל לנטוש הכל כדי להקדיש את עצמו לאלוהים, ואשר לעולם לא חי לפי דברי האל – בני אדם כאלה חיים מחוץ לדברי האל. אלוהים לא יכול לשבח אותם.

כשאלוהים ברא את בני האדם, הוא עשה זאת כדי שהאדם ייהנה מעושרו וכדי שהוא יאהב את אלוהים באמת. כך, בני האדם היו חיים לאורו של אלוהים. כיום, כל מי שלא מסוגל לאהוב את אלוהים, שלא קשוב לעולו, שלא מסוגל לאמץ את לבו של אלוהים כלבו שלו, ואשר לא למסוגל לשאת את עולו של אלוהים כאילו היה שלו עצמו – אורו של אלוהים לא מאיר בני אדם כאלה, ולפיכך הם כולם חיים בהשפעת החושך. דרכם היא ההיפך הגמור מרצונו של אלוהים, ובכל מעשיהם אין ולו שביב של אמת. הם מתבוססים בבוץ עם השטן, והם בני האדם שחיים בהשפעת החושך. אם תוכלו לשתות ולאכול את דברי האל, ואם תהיו קשובים לרצונו של אלוהים ותנהיגו את דבריו, תהיו שייכים לאלוהים ותחיו בתוך דבריו. האם אתם מוכנים להימלט מתחומו של השטן ולחיות לאורו של אלוהים? אם תחיו בתוך דברי האל, תהיה לרוח הקודש הזדמנות לבצע את עבודתה. אם תחיו בהשפעת השטן, לא תהיה לרוח הקודש שום הזדמנות לבצע את עבודתה. העבודה שרוח הקודש מבצעת בבני האדם, האור שאלוהים מאיר עליהם והביטחון שהוא נוסך בהם נמשכים רק רגע אחד. אם הם לא יזהרו ולא ישימו לב, העבודה שרוח הקודש מבצעת תחלוף על פניהם. אם בני האדם יחיו בתוך דברי האל, רוח הקודש תהיה איתם ותבצע בהם את עבודתה. אם בני האדם לא חיים בתוך דברי האל, הם חיים בכבלי השטן. בני אדם שחיים עם טבע מושחת לא נהנים מנוכחותה של רוח הקודש או מעבודתה. אם אתם חיים בתחומם של דברי האל, אם אתם חיים כפי שאלוהים דורש, אתם שייכים לו ועבודתו תתבצע בכם. אם אתם לא חיים בתחומם של הדרישות של אלוהים, אלא חיים במקום זאת בתחומו של השטן, אתם בהחלט נתונים להשחתתו של השטן. רק אם תחיו בתוך דברי האל ותיתנו לו את לבכם, תוכלו לעמוד בדרישותיו. עליכם לציית לדברי האל, עליכם להפוך את דברי האל לבסיס קיומכם ולמציאות חייכם, ורק אז תהיו שייכים לאלוהים. אם תנהגו באמת לפי רצונו של אלוהים, הוא יבצע את עבודתו בכם, אתם תקבלו את ברכותיו, תחיו לאור זיו פניו, תתפסו את העבודה שרוח הקודש מבצעת, ותחושו בשמחה שבנוכחותו של אלוהים.

כדי להימלט מהשפעת החושך, בראש ובראשונה עליכם להיות נאמנים לאלוהים ולעסוק בחיפוש האמת בלהיטות – רק אז תהיו במצב נכון. חיים במצב הנכון הם התנאי המקדים להימלטות מהשפעת החושך. אם אתם לא במצב הנכון, פירוש הדבר הוא שאתם לא נאמנים לאלוהים ושאתם לא מחפשים את האמת בלהיטות. במקרה כזה, הימלטות מהשפעת החושך לא באה בחשבון. ההימלטות מהשפעת החושך מבוססת על דבריי, ואם האדם לא יוכל לנהוג לפי דבריי, הוא לא יימלט מכבליה של השפעת החושך. חיים במצב הנכון פירושם חיים תחת הכוונתם של דברי האל, חיים במצב של נאמנות לאלוהים, חיים במצב של חיפוש אמת, חיים של המציאות של השקעת מרץ למען אלוהים בכנות, חיים במצב של רחישת אהבה אמיתית לאלוהים. מי שיחיה חיים כאלה ויחיה בתוך המציאות הזו ישתנה בהדרגה, ככל שהוא ייווכח באמת יותר ויותר. הוא ישתנה ככל שהעבודה תעמיק, עד שבסופו של דבר, הוא ייפול בנחלתו של אלוהים ויאהב אותו באמת ובתמים. בני האדם שנמלטו מהשפעת החושך יהיו מסוגלים לתפוס בהדרגה את רצונו של אלוהים, יבינו בהדרגה את רצונו של אלוהים, ובסופו של דבר יהפכו לבני סודו של אלוהים. לא זו בלבד שלא תהיה להם שום דעה לגביו, ושהם לא ימרדו נגדו, אלא שהם יתחילו לתעב עוד יותר את הדעות שהיו להם נגדו ואת האופן שבו הם מרדו בו בעבר. כך הם יפתחו אהבה אמיתית לאלוהים בלבם. בני האדם שלא מסוגלים להימלט מהשפעת החושך עסוקים בבשרם ודמם, והם מלאים רוח מרד. לבם מלא בתפיסות אנושיות ובתורות חיים אנושיות כמו גם בכוונותיהם וברצונותיהם. אלוהים דורש את אהבתו היחידה של אדם, והוא דורש שהאדם יהיה עסוק בדברי האל ובאהבת האדם לאלוהים. לחיות בתוך דברי האל, לגלות את מה שאדם צריך לחפש בדברי האל, לאהוב את אלוהים כתוצאה מדבריו, להתרוצץ בעולם למען דברי האל, לחיות למען דברי האל – אלה הדברים שהאדם צריך להשיג. הכל צריך להיות מבוסס על דברי האל, ורק אז יוכל האדם למלא את דרישותיו של אלוהים. אם האדם לא מצויד בדברי האל, הוא אינו אלא רימה שדבק בה השטן. שקלו זאת בלבכם – כמה מדברי האל היכו בכם שורש? מאילו בחינות אתם חיים לפי דברי האל? באילו תחומים אתם לא חיים לפי דברי האל? אם דברי האל עדיין לא שולטים בכם לגמרי, באיזו מידה הם שולטים בכם? בחיי היום-יום שלכם, האם השטן שולט בכם או שדברי האל מנחים אתכם? האם התפילות שלכם נובעות מדברי האל? האם התנערתם מהמצב השלילי שלכם בזכות הנאורות שהעניקו לכם דברי האל? התייחסות לדברי האל כאל בסיס לקיומכם – זה דבר שכולם צריכים להיווכח בו. אם לדברי האל אין חלק בחייכם ואם אתם חיים בהשפעת החושך, אתם מורדים באלוהים, אתם מתנגדים לאלוהים ואתם מבזים את שמו – אמונה כזו באלוהים היא רק מעשה קונדס והפרעה. כמה מחייכם חייתם לפי דברי האל? כמה מחייכם לא חייתם לפי דברי האל? כמה מדרישותיו של אלוהים הגשמתם בקרבכם? כמה מהן אבדו בתוככם? האם בחנתם בקפידה את הדברים האלה?

כדי להימלט מהשפעת החושך, מצד אחד, יש צורך בעבודתה של רוח הקודש, ומצד שני, יש צורך בשיתוף פעולה מסור מצד האדם. מדוע אני אומר שבני האדם לא צועדים על דרך הישר? מלכתחילה, אם האדם יצעד בדרך הישר, הוא יהיה מסוגל למסור את לבו לאלוהים. זו משימה שההיווכחות בה דורשת זמן רב, משום שהאנושות חייתה תמיד בהשפעת החושך ומשום שהיא לכודה בכבלי השטן מזה אלפי שנים. לפיכך, לא ניתן להשיג תוך יום-יומיים. העליתי את הנושא הזה היום כדי שבני האדם יבינו את המצב שבו הם שרויים. היווכחות כזאת אפשרית ביחס להשפעת החושך ולחיים באור כשאדם מסוגל להבין בין השניים. זאת משום שאתם חייבים לדעת מהי השפעת השטן כדי שתוכלו להימלט ממנה. רק אז יהיה לכם נתיב להיפטר ממנה בהדרגה. באשר למה שיש לעשות לאחר מכן, זה עניין לבני האנוש עצמם. עליכם להיווכח תמיד מהיבט חיובי ולעולם לא לחכות באופן פסיבי. רק כך תוכלו ליפול בנחלתו של אלוהים.

לעיון נוסף:אלו ואלו דברי אלוהים חיים-דברי אלוהים באחרית הימים-קטעי קריאה

עוד:האל הכול יכול - ביאת המשיח

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון