עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

הברק ממזרח, כנסיית האל הכול יכול נוסדה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול, הביאה השנייה של ישוע אדוננו, המשיח של אחרית הימים. החברים בכנסייה הם אלה המקבלים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, והנכבשים וניצלים באמצעות דבריו. האל הכול יכול ייסד את הכנסייה לבדו והוא שמנהיג אותה כרועה. היא במפורש לא נוסדה על ידי אדם. המשיח הוא האמת, הדרך והחיים. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע.
נושאים
אלוהים  (225)
המשיח  (143)
אלוהים הוא אהבה  (121)
האל הכול יכול  (112)
אמונה באלוהים  (91)
האמת  (91)
ישוע  (86)
האל  (85)
דבר אלוהים  (71)
ספרים  (71)
עוצמתו של אלוהים  (61)
הישועה מידי אלוהים  (59)
ישועה  (57)
דרך החיים  (54)
הבורא  (50)
מזמורים  (44)
חשיבות  (42)
הבשורה  (41)
נבואה  (33)
אחרית הימים  (31)
גאולה  (26)
סרטונים  (25)
אמת  (23)
המנון  (22)
ביאת המשיח  (21)
ישוע המשיח  (21)
אמונה  (20)
רוח הקודש  (19)
יהוה  (18)
משיח  (18)
עדות  (18)
בקש את מלכות אלוהים  (17)
החיים  (17)
שירים חדשים  (17)
ימות המשיח  (16)
ציות  (16)
סוף העולם  (15)
בשורה  (14)
הישועה  (13)
משיח בא  (13)
קול אלוהים  (13)
שירי הלל  (12)
אהבה  (10)
הכרת אלוהים  (10)
מושיע  (10)
תפילה  (10)
ברק ממזרח  (9)
מלכותו של המשיח  (9)
אהבת אלוהים  (8)
הביאה השנייה  (8)
הכנסייה  (8)
מלכות  (8)
שיר פולחן  (8)
שמיים  (8)
אור  (7)
להתפלל  (7)
ללכת אחרי  (7)
קול של אלוהים  (7)
אהבתו של אלוהים  (6)
דרך החי  (6)
ישועת  (6)
כנסיית האל הכול יכול  (6)
מהי אמונה באלוהים  (6)
משמעות החיים  (6)
פולחן  (6)
הדרך לחיי נצח  (5)
המשיח הגיע  (5)
כנסייה  (5)
כתבי הקודש  (5)
סרטי בשורה  (5)
שירים על אלוהים  (5)
תפילה לאלוהים  (5)
אהבה טהורה  (4)
אהבה לאלוהים  (4)
אהבת  (4)
באמונתי  (4)
גורל  (4)
דקלומי דבר האלוהים  (4)
דרך ה  (4)
הביאה השנייה של ישוע  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
התגלמות בבשר ודם  (4)
חשיבות התפילה  (4)
יעד  (4)
ירא אלוהים  (4)
מהי הישועה  (4)
מלך המשיח הגיע  (4)
מלכותו  (4)
מקהלה  (4)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (4)
בואו של המשיח  (3)
בשורת מלכות השמיים  (3)
העלמות החכמות  (3)
השבח לאל  (3)
טוב  (3)
ישוע המשיח הוא אלוהים  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מוסיקת גוספל  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
סרט דתי  (3)
סרטוני התנסות ברדיפה  (3)
עשרת הדיברות  (3)
צדק  (3)
רצון האל  (3)
שיפוט  (3)
שרים של תפילות  (3)
אדם ישר  (2)
אדם ישר והגון  (2)
דרך החיי  (2)
חסד אלוהים  (2)
חשיבות הת  (2)
טיהור האדם  (2)
כוחה של אמונה  (2)
לישועת  (2)
מבורך  (2)
מהי האמת  (2)
מהי תפילה  (2)
מנוחה  (2)
משיחיים  (2)
נאורות  (2)
נבואה מכתבי הקודש  (2)
נבואת אחרית הימים  (2)
סיפור בראשית  (2)
סרטוני שירת הלל  (2)
סרטים בנושא חיי כנסייה  (2)
סרטים על רדיפות על רקע דתי  (2)
עוצמת  (2)
ריקודי הלל  (2)
שיר קודש  (2)
שירים חדשים של המלכות  (2)
asylum seekers  (1)
Human Rights  (1)
Messiah  (1)
אברהם  (1)
אדם  (1)
אחרית הימ  (1)
איוב  (1)
אלוהי  (1)
אלוהים הו  (1)
אלוהים הוא אהב  (1)
אלוהיםהמשיחישועהדרך החיים  (1)
אמונה באל  (1)
אמונה בה  (1)
בני של אלוהים  (1)
בקש את מלכות אלוהי  (1)
דבר  (1)
דבר אלוהי  (1)
דקלומי דבר ה  (1)
דקלומי דבר הא  (1)
דתיים  (1)
האל הכול יכו  (1)
האלוהים  (1)
האמת הבשורה  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הבשור  (1)
הגאולה  (1)
הימים  (1)
הכאה על חטא  (1)
הסיפור של אלוה  (1)
הקודש  (1)
הריבון על הכול  (1)
השילוש הקדוש  (1)
השמיים  (1)
השמים  (1)
התנסויות בחיים  (1)
וחווה  (1)
חכמה  (1)
חסד  (1)
חסר  (1)
חשיבו  (1)
חשיבות ה  (1)
יהו  (1)
יום הדין האחרון  (1)
יכול  (1)
ישו  (1)
ישוע אדוננו  (1)
ישוע הדרך האמת והחיים  (1)
ישוע הוא אלוהים  (1)
כנסיית  (1)
כנסיית האל הכול יכול - הריבון על הכול  (1)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (1)
כתבי  (1)
כתבי הקו  (1)
לעיון נוסף  (1)
מהי משמעות החיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמורי  (1)
מלך המשיח  (1)
מערכון  (1)
מערכונים קצרים  (1)
משיח בא שירי  (1)
נבואה מ  (1)
נבואות אחרית הימים  (1)
ספר איוב  (1)
ספרים האמת  (1)
סרט קצר על הבשורה  (1)
סרטים דתיים  (1)
עבודה  (1)
עוד  (1)
עוצמתו של אלוה  (1)
קטעי קריאה ודקלומים מדברי אלוהים  (1)
רדיפות על  (1)
רדיפות על רקע  (1)
רדיפות על רקע דתי  (1)
ריבונות  (1)
שיר משיחי  (1)
שירי הל  (1)
שירים חדשי  (1)
שירים חדשים של המ  (1)
שמו של המשיח  (1)
שמות אלוהים  (1)
שפט  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילה לאלוה  (1)
תפילות  (1)
תפילת  (1)
הדרך להכיר את אלוהים
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


61. לא קל להיות אדם ישר

17/02/2019 05:23
seek
כנסיית האל הכול יכול, דרך החיים, חשיבות הת

זישין העיר ווהאן, מחוז הוביי

באמצעות אכילת דברי אלוהים ושתייתם והאזנה לדרשות, התחלתי להבין את החשיבות שבלהיות אדם ישר, והתחלתי לתרגל להיות אדם ישר. לאחר זמן מה, גיליתי שנוכחתי במידת-מה בהוויית אדם ישר. לדוגמה: בעת תפילה או שיחה עם אדם, הייתי מסוגלת לדבר מהלב ולומר את האמת. גם הייתי מסוגלת לקחת ברצינות את מילוי חובותיי, וכשחשפתי שחיתות, יכולתי להיפתח בפני אנשים אחרים. בשל כך חשבתי שלהיות אדם ישר זה דבר שדי קל ליישם, וכלל לא קשה כפי שמציינים דברי אלוהים. "רבים יעדיפו דין גיהינום על פני התנהגות ודיבור כנים." רק מאוחר יותר יכולתי להעריך מניסיון שבאמת לא קל לבן אדם מושחת להיות אדם ישר. דברי אלוהים נכונים בהחלט ולגמרי לא מוגזמים.

כשערכתי מאמרים יום אחד, ראיתי שאחות מצוות העריכה של אחד המחוזות טובה ממני, בין אם בכתיבת מאמרים או בעריכתם. אז חשבתי: עליי להקפיד יותר במאמרים שהיא ערכה, למקרה שהמנהיגים יראו שהיא עורכת מאמרים טוב ממני ויקדמו אותה, דבר שיסכן את מעמדי שלי. לאחר שבחנתי וניתחתי את העניין, זיהיתי שמדובר במפגן של מאבק על תהילה ורווח, קנאה בכישרון אמיתי והדרת אלה ששונים ממני. במהלך פגישה, רציתי במקור להכריז בגלוי על שחיתותי, אבל אז חשבתי: אם אביע את כוונותיי המרושעות, כיצד שותפתי והאחות מהמשפחה המארחת יראו אותי? האם הם יאמרו שלבי זדוני מדי ושאופיי מרושע מדי? תשכחי מזה, אמרתי לעצמי, מוטב שלא לומר זאת. זו רק מחשבה, וזה לא כאילו שבאמת עשיתי את זה. לכן פשוט אמרתי כדרך אגב שמאוד נלחצתי שאוחלף כשראיתי מישהי אחרת עורכת מאמרים היטב, והסתרתי את הצד האפל באמת שלי. לאחר מכן, האשמה בלבי גברה במידה ניכרת. לכן נשבעתי לאלוהים שזה יקרה רק פעם אחת, ושבפעם הבאה בהחלט אתרגל התנהגות של אדם ישר.

מספר ימים לאחר מכן, בעודי מפטפטת, שמעתי את האחות מן המשפחה המארחת אומרת כמה טובות היו שתי אחיות שהתגוררו בביתה (ושאותן הכרתי). אולם היא מעולם לא אמרה דבר שיעיד אם אני טובה בעיניה או לא, דבר שמאוד העציב את לבי. כדי לשפר את דעתה עליי, פירטתי את מגרעותיהן של שתי האחיות הללו בזו אחר זו, וכך רמזתי שהן לא טובות כמוני. לאחר שאמרתי זאת, גם הבנתי שמה שאמרתי לא היה הולם, ושכוונתי ומטרתי היו להשפיל אחרים כדי לרומם את עצמי. אולם הייתי נבוכה מכדי להיפתח בפניהן, אז אמרתי לאחות מהמשפחה המארחת: "כששמעתי אותך משבחת את שתי האחיות הללו, חשתי שיש לך כמה אלילים בלבך, ולכן אני חייבת לפגום בתדמיתן מעט כדי שלא תישאי את עינייך לאנשים". ברגע שקולי נדם, האחות שהייתה שותפתי לעבודה אמרה: "זה תלוי אם היו לך מניעים נסתרים כלשהם. אם כן, זה בוגדני מדי. אם לא, אז ניתן רק לומר שזה היה גילוי של שחיתות". כששמעתי אותה אומרת כך, התחלתי לפחד מאוד שאותיר עליהן רושם רע, לכן מיהרתי לנסות להסביר את עצמי: "לא היו לי מניעים נסתרים. פשוט לא הבעתי את זה נכון..." לאחר ההיגיון הצולע הזה חשתי נסערת מאוד בתוכי, וכשהתפללתי חשתי מואשמת במיוחד: את ערמומית מדי. את מדברת סחור-סחור, ממציאה שקרים, ומסתירה את האמת. את תמיד מחביאה ומסתירה את כוונות הזדון שלך ושאפתנותך היהירה. האין זו הונאת אלוהים? אפילו כך, עדיין לא הכיתי על חטא ורק התחננתי בפני אלוהים שיסלח לי. אולם טבעו של אלוהים בלתי ניתן לפגיעה, ומשמעתו של האל ירדה עליי תוך זמן קצר.

למחרת לפתע לקיתי בחום גבוה, וכל גופי דאב. בתחילה חשבתי שהצטננתי במהלך שנת הלילה ושמצבי יוטב אם רק אקח קצת תרופות. מי ידע שהתרופות לא תועלנה כלל, ויומיים לאחר מכן לא יכולתי לצאת כלל מן המיטה. יתרה מזאת, לשוני התנפחה והתקשתה, וגם גרוני התנפח ודאב בכאב כה עז עד שלא יכולתי לדבר. היה קשה מספיק לבלוע רוק, לא כל שכן לאכול. נוכח מחלה פתאומית זו נבהלתי, והתפללתי שוב ושוב לאלוהים בלבי. באותו רגע עלתה בי לפתע הכרה צלולה: מי הרשה לך לשקר? אם את משקרת עלייך להיענש. כך לשונך לא תחטא. רק אז הבנתי שנפלה עליי משמעתו של אלוהים. מיהרתי להתנצל בפני אלוהים בלבי: "הו, אלוהים, אני יודעת ששגיתי. אנא סלח לי. הפעם ללא ספק אֶפַתַח בפני אחרים". לאחר שהתפללתי הבחנתי שהכאב בגרוני הוטב במידה ניכרת. אולם כששותפתי והאחות מהמשפחה המארחת באו לשאול אותי מדוע חליתי פתאום, בתחילה רציתי לשפוך את כל האמת, אבל אז חשבתי: "מרגע שאפתח, רבים מן הדברים שאמרתי קודם לכן ייסתרו. האם הם יאמרו שאני ערמומית מדי? איך נסתדר בעתיד?" לאחר שחשבתי על הדברים הללו, עדיין לא היה לי האומץ לחשוף את האמת, ופשוט אמרתי כדרך אגב שחליתי מרוב געגועים הביתה. כשהם עזבו, אי-הנוחות שבלבי הרגישה כמו להב משסף. מעולם לא חשבתי שהשקרנוּת שלי תוכל להופיע בקלות ובאורח לא-רצוני כזה. שכבתי במיטה וחשתי לחץ בחזי וקשיי נשימה, כאילו עמדתי למות. חששתי להיחנק, ולכן למרות הכול גררתי את עצמי לפתוח את דלת החדר ולתת לו להתאוורר. מי היה מאמין שברגע שאגיע לדלת ארגיש שהעולם מסתחרר. הוא החשיך לנגד עיניי בזמן שרגליי כשלו וכל גופי התכסה בזיעה קרה. נשענתי כנגד קורת הדלת בכוח התנופה. ברגע זה הבזיקה בלבי שורה מדברי אלוהים: "איך ייתכן שארשה לבני האדם לשטות בי כך?" ('האופי שלכם כה עלוב!' ב'הדבר מופיע בבשר'). נוכח דברי אלוהים הזועמים והמלכותיים, חשתי את חמתו של אלוהים כלפיי, ולא יכולתי שלא להתחלחל מפחד. טבעו של אלוהים אינו ניתן לפגיעה, אולם למען המוניטין, המעמד והיוהרה שלי, בגדתי בנדרי פעם אחר פעם, רימיתי את אלוהים בעזות מצח. איך אלוהים יכול היה להרשות לי להתייחס אליו כך? התנשפתי בכבדות ואמרתי לאלוהים שוב ושוב בלבי: "הפעם ללא ספק אפתח, ללא ספק אפתח..." תחת עונשו ומשמעתו של אלוהים, לא הייתה לי לבסוף כל ברירה אלא לגלות את כל הסיפור לאחיות.

רק באמצעות חוויה זו הבנתי לבסוף שדברי אלוהים, לפיהם "רבים יעדיפו דין גיהינום על פני התנהגות ודיבור כנים" הם אכן נכונים ומכוונים כלפי אנשים ערמומיים כמוני. היות שאופיי הערמומי היה נטוע עמוק בתוכי והפך לחיי עצמם, להיות אדם ישר היה קשה יותר עבורי מלטפס לשמיים. פעם חשבתי שלהיות אדם ישר זה קל, אולם זה מפני שהתרגול שלי לא נגע בדברים שבעמקי נפשי והיה רק התנהלות על פני השטח שבוצעה בתנאי שכל אינטרס אישי לא היה מונח על הכף. אם הדבר היה משפיע על האינטרסים החיוניים שלי או על סיכויי לעתיד, יעדי, מעמדי וכבודי, אופיי הישן היה נחשף שוב ולא הייתי מסוגלת להיות אדם ישר. כשהאמת מולי, התחלתי להבין עמוקות את העובדה שבאמת לא קל להיות אדם ישר, במיוחד עבור אדם ערמומי כמוני. לעולם לא הייתי יכולה להיות אדם ישר מבלי להשיל כל העמדות הפנים וללא עונשו ומשמעתו של אלוהים. מעתה ואילך, אבקש את האמת באופן מצפוני, אקבל את כל דברי אלוהים, אבין טוב יותר את אופיי הערמומי שלי, אשיל מעליי את כל העמדות הפנים ואהיה אדם ישר, כדי שאוכל לחיות בצלמו האמיתי של בן אנוש.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון