עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

הברק ממזרח, כנסיית האל הכול יכול נוסדה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול, הביאה השנייה של ישוע אדוננו, המשיח של אחרית הימים. החברים בכנסייה הם אלה המקבלים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, והנכבשים וניצלים באמצעות דבריו. האל הכול יכול ייסד את הכנסייה לבדו והוא שמנהיג אותה כרועה. היא במפורש לא נוסדה על ידי אדם. המשיח הוא האמת, הדרך והחיים. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע.
נושאים
אלוהים  (225)
המשיח  (139)
אלוהים הוא אהבה  (122)
האל הכול יכול  (114)
האמת  (89)
האל  (86)
ישוע  (86)
ספרים  (71)
אמונה באלוהים  (68)
עוצמתו של אלוהים  (61)
הישועה מידי אלוהים  (60)
דבר אלוהים  (57)
הבורא  (48)
דרך החיים  (45)
מזמורים  (44)
חשיבות  (42)
הבשורה  (41)
ישועה  (40)
נבואה  (34)
אחרית הימים  (28)
סרטונים  (25)
גאולה  (24)
אמת  (23)
המנון  (22)
אמונה  (19)
יהוה  (18)
משיח  (18)
עדות  (18)
החיים  (17)
ישוע המשיח  (17)
רוח הקודש  (17)
שירים חדשים  (17)
בשורה  (14)
משיח בא  (13)
סוף העולם  (13)
ביאת המשיח  (12)
הישועה  (11)
אהבה  (10)
ימות המשיח  (10)
ברק ממזרח  (9)
מושיע  (9)
מלכותו של המשיח  (9)
ציות  (9)
תפילה  (9)
הכנסייה  (8)
מלכות  (8)
שיר פולחן  (8)
שירי הלל  (8)
שמיים  (8)
אור  (7)
אהבת אלוהים  (6)
בקש את מלכות אלוהים  (6)
דרך החי  (6)
הכרת אלוהים  (6)
ישועת  (6)
כנסיית האל הכול יכול  (6)
פולחן  (6)
קול אלוהים  (6)
קול של אלוהים  (6)
כנסייה  (5)
להתפלל  (5)
סרטי בשורה  (5)
אהבה טהורה  (4)
אהבת  (4)
אהבתו של אלוהים  (4)
גורל  (4)
דקלומי דבר האלוהים  (4)
דרך ה  (4)
המשיח הגיע  (4)
יעד  (4)
כתבי הקודש  (4)
ללכת אחרי  (4)
מלכותו  (4)
מקהלה  (4)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (4)
הביאה השנייה של ישוע  (3)
התגלמות בבשר ודם  (3)
חשיבות התפילה  (3)
טוב  (3)
ירא אלוהים  (3)
מהי הישועה  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
סרטוני התנסות ברדיפה  (3)
עשרת הדיברות  (3)
רצון האל  (3)
שיפוט  (3)
שרים של תפילות  (3)
אדם ישר  (2)
באמונתי  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
דרך החיי  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך לחיי נצח  (2)
השבח לאל  (2)
חסד אלוהים  (2)
חשיבות הת  (2)
טיהור האדם  (2)
לישועת  (2)
מבורך  (2)
מוסיקת גוספל  (2)
מנוחה  (2)
משיחיים  (2)
משמעות החיים  (2)
נאורות  (2)
נבואה מכתבי הקודש  (2)
נבואת אחרית הימים  (2)
סיפור בראשית  (2)
סרט דתי  (2)
סרטוני שירת הלל  (2)
סרטים בנושא חיי כנסייה  (2)
סרטים על רדיפות על רקע דתי  (2)
עוצמת  (2)
צדק  (2)
ריקודי הלל  (2)
שיר קודש  (2)
שירים חדשים של המלכות  (2)
שירים על אלוהים  (2)
asylum seekers  (1)
Human Rights  (1)
Messiah  (1)
אברהם  (1)
אדם  (1)
אדם ישר והגון  (1)
אהבה לאלוהים  (1)
אחרית הימ  (1)
איוב  (1)
אלוהי  (1)
אלוהים הו  (1)
אלוהים הוא אהב  (1)
אלוהיםהמשיחישועהדרך החיים  (1)
אמונה באל  (1)
אמונה בה  (1)
בני של אלוהים  (1)
דבר  (1)
דבר אלוהי  (1)
דקלומי דבר ה  (1)
דקלומי דבר הא  (1)
דתיים  (1)
האל הכול יכו  (1)
האלוהים  (1)
האמת הבשורה  (1)
הברק ממזרח  (1)
הבשור  (1)
הגאולה  (1)
הדרך למלכות השמיים  (1)
הימים  (1)
הכאה על חטא  (1)
הסיפור של אלוה  (1)
העלמות החכמות  (1)
הקודש  (1)
הריבון על הכול  (1)
השילוש הקדוש  (1)
השמיים  (1)
השמים  (1)
התנסויות בחיים  (1)
וחווה  (1)
חכמה  (1)
חסד  (1)
חסר  (1)
חשיבו  (1)
חשיבות ה  (1)
יהו  (1)
יכול  (1)
ישו  (1)
ישוע אדוננו  (1)
ישוע הדרך האמת והחיים  (1)
כנסיית  (1)
כנסיית האל הכול יכול - הריבון על הכול  (1)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (1)
כתבי  (1)
כתבי הקו  (1)
לעיון נוסף  (1)
מהי משמעות החיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמורי  (1)
מלך המשיח  (1)
מלך המשיח הגיע  (1)
מערכון  (1)
מערכונים קצרים  (1)
משיח בא שירי  (1)
נבואה מ  (1)
ספר איוב  (1)
ספרים האמת  (1)
סרט קצר על הבשורה  (1)
סרטים דתיים  (1)
עבודה  (1)
עוד  (1)
עוצמתו של אלוה  (1)
קטעי קריאה ודקלומים מדברי אלוהים  (1)
רדיפות על  (1)
רדיפות על רקע  (1)
רדיפות על רקע דתי  (1)
ריבונות  (1)
שיר משיחי  (1)
שירי הל  (1)
שירים חדשי  (1)
שירים חדשים של המ  (1)
שמו של המשיח  (1)
שמות אלוהים  (1)
שפט  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילה לאלוה  (1)
תפילה לאלוהים  (1)
תפילות  (1)
תפילת  (1)
הדרך להכיר את אלוהים
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


67. המתנה הגדולה ביותר שאלוהים נתן לי

07/12/2018 15:01
seek
אלוהים הוא אהבה, הישועה מידי אלוהים, נבואה

יישין, העיר שיג'יאז'ואנג, מחוז הביי

בעבר, הייתי מרבה לשמוע את אחיי ואחיותיי אומרים, "כל מה שאלוהים עושה הוא לטובה. זה כל מה שאנשים צריכים." הודיתי בכך והסכמתי לכך, אולם לא היתה לי כל הבנה בנושא מתוך חוויותיי שלי. מאוחר יותר, רכשתי מידה של הבנה דרך הסביבה שאלוהים יצר עבורי.

היה לי רצון עז במיוחד בלבי להשיג מעמד. תמיד קיוויתי שהמנהיג ישים לב אליי ושאחיי ואחיותיי יחשבו עליי טובות, אולם המציאות מעולם לא היתה כפי שקיוויתי. במשך מספר שנים, לא משנה עם מי הייתי מצוותת במילוי חובותיי, תמיד הייתי "העוזרת". לא משנה מה קרה, המנהיג תמיד היה דן בכך עם שותפתי ומסדר כך שהיא תטפל בעניינים. נדמה שבעיני המנהיג, הייתי אדם לא חשוב וחסר משמעות. זה ממש הוציא אותי מאיזון. חשבתי: "אני ממלאת את אותו סוג של חובות ואינני גרועה מאחרים. מדוע אני תמיד 'העוזרת'? מדוע אני תמיד מתחת לאדם אחר?" חוויתי לא מעט ייסורי זיכוך מפני שמשאלותיי לא יכלו להתגשם, וכל הזמן חייתי בתוך אי-הבנתי את אלוהים. לא יכולתי להימלט מזה. יום אחד, המנהיג הורה לשותפתי לחבר טקסט מסוים, אבל לא ביקש ממני לעזור. זה פגע בעצב חשוף אצלי. על אף שידעתי שאסור לי לרדוף אחר דבר חסר ערך שכזה, פשוט לא יכולתי להניח לזה, ושוב שקעתי בכאב. חשבתי: מדוע מצבים מסוג זה תמיד מוצאים אותי? מדוע המצבים הללו לעולם אינם מה שאני רוצה? מדוע אלוהים עושה דברים כאלה? לחלוטין לא יכולתי להבין זאת.

מאוחר יותר, כשאכלתי ושתיתי את דברי האל, ראיתי את דברי האל הבאים: "עם זאת, את השחיתות שבטבע האנושי יש לפתור באמצעות עמידה בניסיונות. כל היבט שבו אינך עומד בניסיון הוא היבט שעליך לזכך – זהו ההסדר האלוהי. אלוהים יוצר עבורך סביבה ומכריח אותך להזדכך בה, כדי שתכיר את שחיתותך שלך. בסופו של דבר תגיע לנקודה שבה תעדיף למות ולוותר על מזימותיך ועל תשוקותיך ולהישמע לריבונותו ולהסדריו של אלוהים. לכן אם אנשים לא עברו מספר שנות זיכוך, אם הם לא חוו מספר שנות סבל, הם לא יוכלו לחמוק מכבלי שחיתותו של הגוף הגשמי במחשבתם ובלבם. בכל היבט שבו אתה עדיין כפוף לכבלי השטן, בכל היבט שבו עדיין יש לך תשוקות ודרישות משלך – אלו ההיבטים שבהם עליך לסבול. רק מתוך הסבל ניתן ללמוד לקחים, היינו לזכות באמת ולהבין את כוונתו של אלוהים" ('כיצד להשביע את רצונו של אלוהים בעודך נתון בניסיונות' ב'תיעוד נאומיו של המשיח'). חשתי גל של חום בלבי לנוכח דברי האל, כאילו האל הפך אותי לנאורה פנים-אל-פנים והסביר לי מדוע הוא עושה דברים בדרך זו ומהי המטרה, והוא אפשר לי להבין את כוונותיו הטובות. לנוכח ההארה הזו מאלוהים, לא יכולתי שלא להסתובב ולהביט מחדש בסביבה שהוא יצר עבורי. או אז ראיתי שאלוהים מכיר אותי יותר טוב מכול: הוא ידע אילו היבטים אצלי הושפעו באופן החמור ביותר מכבלי השטן. הוא גם הבהיר ששחיתותי בידי השטן היתה חמורה במיוחד בכל הנוגע למעמד. אלוהים לא סובל לראות אותי חיה תמיד בתחומו של השטן, ולראותי מושחתת, מדוכאת, מעונה ונרמסת בידי השטן. לכן אלוהים שם לו למטרה את אופיי, והוא טיהר אותי ללא הרף בהתאם למה שהייתי זקוקה לו, במקום שבו הושחתתי עמוק מכול בידי השטן. הגילויים הללו, הייסורים הללו, הטיהורים הללו – כולם היו ישועת אהבתו של אלוהים כלפיי. אולם במשך שנים כה רבות, מעולם לא הבנתי את כוונותיו הטובות של אלוהים. לא הייתי מוכנה לקבל את עבודת "ההפשטה" שלו עליי. זו הסיבה שתמיד הבנתי שלא כהלכה את טוב לבו ותמיד חשתי שהוא קשה כלפיי, מדכא אותי, ולא מרשה לי להפגין באמת את יכולותיי. כשאני חושבת על זה כעת, אילו אני – כאדם שראה במעמד את החיים עצמם – אכן הייתי משיגה את מבוקשי בכל תחום, תשוקותיי הפנימיות היו רק גדלות ובסופו של דבר הייתי נהרסת בוודאות. הייתי מושמדת כליל. רק אז הבנתי את העבודה הקשה שאלוהים עשה עבורי במשך שנים רבות; רק אז ראיתי שהסביבות שאלוהים יצר עבורי נועדו להציל אותי. זוהי אהבה שלא ניתן להביע במילים. לבי נרגש מאהבתו הכנה של אלוהים, ואי-ההבנות שלי כלפי אלוהים נעלמו מלבי. הייתי מוכנה בשמחה להיות ממושמעת בסביבה שאלוהים יצר עבורי.

רק דרך חוויה זו, נוכחתי באמת שאלוהים יוצר סביבות במטרה לנסות לזכך את האדם. יש בכך משמעות עמוקה וגם אהבה אדירה! האמת היא שמבחינתי, כאשר התעוררו מצבים שלא עלו בקנה אחד עם תפיסותיי, הם היו למעשה בדיוק מה שהייתי זקוקה לו בחיים. היה זה אמצעי חיוני שבעזרתו גרם לי אלוהים להכיר אותו ולהישמע לו, כדי להושיע אותי ולהפוך אותי למושלמת. בדיוק כפי שאם מבינה באמת את בריאות ילדיה – איזה ילד זקוק למה, אילו תוספי מזון הם צריכים – אם מבינה זאת היטב. כיום, מה שאלוהים עושה בחייהם של אנשים הוא אותו הדבר: אלוהים יוצר סביבה עבור אנשים, וכל שהוא עושה בחייהם מבוסס רק על מה שהם זקוקים לו. כל זה הוא מה שיהיה מועיל ביותר לחייהם ושיאפשר להם לזכות באמת, להשיג הישמעות לאלוהים, ולהשיל מעליהם את השפעת השטן. אם אנשים יכולים להיות ממושמעים בתוך הסביבה שאלוהים יצר עבורם, הם יכולים לזכות באמת ובחיים, ובסופו של דבר הם יכולים לזכות בשלמות מאלוהים. אם אנשים מתירים את הרסן מעל מזגם והעדפותיהם, ורוצים שאלוהים ישביע את רצונותיהם, לא זו בלבד שהם לא יזכו בדבר, אלא שהם גם יעוררו סלידה בלבו של אלוהים. כך, בסופו של דבר, הם יפגעו בעצמם ויביאו על עצמם הרס. זאת משום שמה שאנשים אוהבים אינו מה שמתאים להם, והוא מתאים עוד פחות לישועתו ולהשלמתו של אלוהים אותם. רק מה שאלוהים נותן לבני אדם הוא הטוב ביותר; רק זה הוא מה שאנשים זקוקים לו יותר מכול. באותה העת רכשתי לבסוף הבנה מעשית כלשהי של מה שאמר אלוהים: "והנתיב של היום כולל משפט וקללה, אך על כולכם לדעת שהדברים שהענקתי לכם, בין שמדובר במשפט או בייסורים, הם כל המתנות הטובות ביותר שאני יכול לתת לכם, והם כולם דברים שאתם זקוקים להם בדחיפות."

אני מודה להארתו של אלוהים, שאפשרה לי לרכוש מידת-מה של ידע והבנה באשר לעבודתו של אלוהים עליי, ולראות שככל שאני ממאנת לקבל משהו, כך אני צריכה אותו, וכך עליי לקבלו. רק בדרך זו אוכל להשיג את מה שאלוהים נותן לי. אני מבינה גם שמהותו של אלוהים היא טובה, ושכל מה שהוא עושה עבור האנושות הוא אהבה. מעשיו של אלוהים למען האנושות הם כל מה שמועיל ביותר לחייהם של אנשים, הוא המזון הדרוש ביותר בחייהם, והוא המתנה המשובחת ביותר שאלוהים נותן לאדם. מעתה ואילך, אני מוכנה להפקיד את עצמי לחלוטין בידיו של אלוהים, להישמע ולקבל את כל העבודה שאלוהים משלים עליי. אני מוכנה לבקש לדעת את האמת, לזכות באמת, ולהשיג שינוי בטבעי במהרה בסביבה שאלוהים יוצר עבורי.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון