עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

הברק ממזרח, כנסיית האל הכול יכול נוסדה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול, הביאה השנייה של ישוע אדוננו, המשיח של אחרית הימים. החברים בכנסייה הם אלה המקבלים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, והנכבשים וניצלים באמצעות דבריו. האל הכול יכול ייסד את הכנסייה לבדו והוא שמנהיג אותה כרועה. היא במפורש לא נוסדה על ידי אדם. המשיח הוא האמת, הדרך והחיים. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע.
נושאים
אלוהים  (217)
אלוהים הוא אהבה  (122)
המשיח  (116)
האל  (86)
ישוע  (86)
האמת  (83)
האל הכול יכול  (76)
ספרים  (71)
עוצמתו של אלוהים  (61)
הישועה מידי אלוהים  (58)
מזמורים  (44)
חשיבות  (42)
הבורא  (41)
אמונה באלוהים  (40)
דרך החיים  (40)
דבר אלוהים  (38)
הבשורה  (35)
נבואה  (34)
ישועה  (27)
אחרית הימים  (26)
סרטונים  (25)
אמת  (23)
המנון  (22)
יהוה  (18)
משיח  (18)
אמונה  (17)
גאולה  (17)
החיים  (17)
שירים חדשים  (17)
עדות  (15)
רוח הקודש  (15)
בשורה  (13)
סוף העולם  (13)
ישוע המשיח  (12)
הישועה  (11)
אהבה  (10)
ברק ממזרח  (9)
ציות  (9)
הכנסייה  (8)
מושיע  (8)
מלכות  (8)
מלכותו של המשיח  (8)
שיר פולחן  (8)
תפילה  (8)
אור  (7)
שמיים  (7)
ביאת המשיח  (6)
דרך החי  (6)
ישועת  (6)
כנסיית האל הכול יכול  (6)
משיח בא  (6)
אהבת אלוהים  (5)
הכרת אלוהים  (5)
כנסייה  (5)
להתפלל  (5)
סרטי בשורה  (5)
פולחן  (5)
קול אלוהים  (5)
אהבת  (4)
גורל  (4)
דקלומי דבר האלוהים  (4)
דרך ה  (4)
יעד  (4)
מלכותו  (4)
מקהלה  (4)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (4)
אהבתו של אלוהים  (3)
המשיח הגיע  (3)
התגלמות בבשר ודם  (3)
חשיבות התפילה  (3)
טוב  (3)
כתבי הקודש  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
סרטוני התנסות ברדיפה  (3)
עשרת הדיברות  (3)
קול של אלוהים  (3)
שיפוט  (3)
שירי הלל  (3)
שרים של תפילות  (3)
אדם ישר  (2)
אהבה טהורה  (2)
בקש את מלכות אלוהים  (2)
דרך החיי  (2)
הביאה השנייה של ישוע  (2)
חסד אלוהים  (2)
חשיבות הת  (2)
ירא אלוהים  (2)
לישועת  (2)
מבורך  (2)
מהי הישועה  (2)
מוסיקת גוספל  (2)
מנוחה  (2)
משיחיים  (2)
משמעות החיים  (2)
נאורות  (2)
נבואה מכתבי הקודש  (2)
סרטוני שירת הלל  (2)
סרטים בנושא חיי כנסייה  (2)
סרטים על רדיפות על רקע דתי  (2)
עוצמת  (2)
צדק  (2)
ריקודי הלל  (2)
שיר קודש  (2)
שירים חדשים של המלכות  (2)
asylum seekers  (1)
Human Rights  (1)
Messiah  (1)
אברהם  (1)
אדם  (1)
אדם ישר והגון  (1)
אהבה לאלוהים  (1)
איוב  (1)
אלוהי  (1)
אלוהים הו  (1)
אלוהים הוא אהב  (1)
אמונה באל  (1)
אמונה בה  (1)
בני של אלוהים  (1)
בשורת מלכות השמיים  (1)
דבר  (1)
דקלומי דבר ה  (1)
דקלומי דבר הא  (1)
דתיים  (1)
האל הכול יכו  (1)
האלוהים  (1)
האמת הבשורה  (1)
הביאה השנייה  (1)
הברק ממזרח  (1)
הבשור  (1)
הגאולה  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הימים  (1)
הסיפור של אלוה  (1)
העלמות החכמות  (1)
הקודש  (1)
הריבון על הכול  (1)
השבח לאל  (1)
השילוש הקדוש  (1)
השמיים  (1)
השמים  (1)
התנסויות בחיים  (1)
וחווה  (1)
חכמה  (1)
חסד  (1)
חסר  (1)
חשיבו  (1)
חשיבות ה  (1)
טיהור האדם  (1)
יהו  (1)
יכול  (1)
ישו  (1)
ישוע אדוננו  (1)
כנסיית  (1)
כנסיית האל הכול יכול - הריבון על הכול  (1)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (1)
כתבי  (1)
כתבי הקו  (1)
ללכת אחרי  (1)
לעיון נוסף  (1)
מהי משמעות החיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמורי  (1)
מערכון  (1)
מערכונים קצרים  (1)
נבואה מ  (1)
ספר איוב  (1)
ספרים האמת  (1)
סרט דתי  (1)
סרט קצר על הבשורה  (1)
סרטים דתיים  (1)
עבודה  (1)
עוד  (1)
עוצמתו של אלוה  (1)
קטעי קריאה ודקלומים מדברי אלוהים  (1)
רדיפות על  (1)
רדיפות על רקע  (1)
ריבונות  (1)
רצון האל  (1)
שיר משיחי  (1)
שירים חדשי  (1)
שירים חדשים של המ  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמו של המשיח  (1)
שפט  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילה לאלוה  (1)
תפילה לאלוהים  (1)
תפילות  (1)
תפילת  (1)
הדרך להכיר את אלוהים
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


האמירה השמונים

02/12/2018 10:17
seek
אלוהים הוא אהבה, הישועה מידי אלוהים, נבואה

הכל דורש תקשורת אמיתית איתי כדי לזכות לנאורות והארה. יתר על כן, רק כך יכולה הרוח להיות שלווה. אחרת, היא לא תהיה שלווה. כעת, המחלה הקשה ביותר בקרבכם היא הפרדה בין האנושיות הרגילה שלי והאלוהיות הגמורה שלי. יתר על כן, רובכם מפעילים לחץ על האנושיות הרגילה שלי, כאילו מעולם לא ידעתם שיש לי גם אלוהיות גמורה. זה מחלל את קדושתי! האם אתם יודעים זאת? המחלה שלכם קשה עד כדי כך שאם אתם לא תחלימו במהירה, אני אהרוג אתכם. אתם מתנהגים באופן אחד בפניי (נראים כמו בני אדם מנומסים, צנועים וסבלנים), אך מאחורי גבי, אתם מתנהגים באופן שונה לחלוטין (הנימוס שלכם מזויף, אתם מופקרים ובלתי מרוסנים, אתם עושים כאוות נפשכם, גורמים לפילוג, אתם מקימים ממלכות עצמאיות, ואתם רוצים לבגוד בי). אתם עיוורים! פקחו את עיניכם, שהשטן מתעתע בהן! ראו מי אני באמת! אין לכם בושה! אתם לא יודעים שמעשיי מופלאים! אתם לא מכירים את כול היכולת שלי! על מי אפשר לומר שהוא משרת את המשיח אך הוא לא זוכה בישועה? אתם לא יודעים איזה תפקיד אתם מגלמים! למעשה, אתם מתייצבים בפניי במסווה ומציגים לראווה את הקסם האישי שלכם – אילו חדלי אישים! אני אסלק אתכם מביתי. אני לא משתמש בבני אדם כאלה מפני שלא הועדתי או בחרתי אותם.

אני עושה כדבריי. בני האדם שעושים דברים רעים לא צריכים לפחד. אני לא עושה עוול לאף אדם. אני תמיד מתנהל בהתאם לתוכנית שלי ובהתאם לצדק שלי. מפני שמאז הבריאה, בני האדם שעושים מעשים רעים הם תמיד צאצאי השטן, לא בחרתי בהם. זו הכוונה באמירה "היהפוך נמר חברבורותיו?". בעניינים שהאנושות לא יכולה להבין, הכל התבהר לי ודבר לא נסתר ממני. אולי אתם יכולים להסתיר דבר מה מעיניהם של מספר מצומצם של אנשים ולזכות באמונם של בני אדם רבים, אך איתי המלאכה לא קלה כל כך. בסופו של דבר, לא תוכלו להימלט מהמשפט שלי. מבטה של האנושות מוגבל, ואפילו בני האדם שיכולים להבין חלק מצומצם של המצב הנוכחי נחשבים כבעלי כישרון מסוים. עבורי, הכל מתקדם על מי מנוחות, ודבר לא מפריע לי בדרכי כהוא זה, מפני שהכל נתון לשליטתי ולהסדרים שלי. מי יעז שלא להישמע לשליטתי? מי יעז להפריע לניהול שלי? מי יעז להפר לי אמונים או לחלל את כבודי? מי יעז לומר לי דבר לא נכון, אלא לומר לי ערימת שקרים? אף אחד מבני האדם האלה לא יימלט מדיי מלאות החמה. אפילו אם הרמתם ידיים כעת, ואתם מוכנים לעבור ייסורים ולהיכנס לבור התהום, לא אחוס עליכם בקלות. אני חייה לשלות אתכם מבור התהום כדי לתת לכם שוב עונש מלא חמה (שנאה קיצונית), ולראות לאן תברחו. הדבר שאני שונא יותר מכל הוא הפרדת האנושיות הרגילה שלי מהאלוהיות הגמורה שלי.

יבורכו בני האדם שנאמנים אליי, ויבורכו בני האדם שבאמת רואים בי אלוהים עצמו שבוחן את הלב האנושי – אין ספק שארבה את ברכותיהם ואאפשר להם ליהנות מהברכות הטובות במלכותי לעולמים. זו גם הדרך האפקטיבית ביותר להמיט חרפה על השטן. עם זאת, אל תהיו יותר מדי קצרי רוח או חרדים – אני קובע עת לכל חפץ. אם הזמן שקבעתי מראש עדיין לא הגיע, ואפילו אם נותרה שנייה עד שהוא יגיע, אני לא אפעל. אני פועל בדיוק ובהתאם לקצב, ואני לא פועל ללא סיבה. אני לא דואג לאנושות היציבה כמו הר טאי, אך האם אתם לא יודעים שאני האל הכול יכול עצמו? אל תהיו יותר מדי קצרי רוח. הכל נתון בידיי. הכל מוכן מזה זמן רב. הדברים לא יכולים לחכות לשרת אותי. כלפי חוץ, נדמה שהתבל כולה שרויה בתוהו ובוהו, אך מנקודת המבט שלי, היא שרויה בסדר. מה שהכנתי לכם נועד רק להנאתכם. האם אתם מבינים זאת? אל תתערבו בניהול שלי. אני אאפשר לכל העמים ולכל האומות לראות בפעולותיי את כול יכולתי, ולברך אותי ולהלל את שמי הקדוש בזכות מעשיי המופלאים. זאת מפני שאמרתי ששום דבר שאני אומר אינו חסר בסיס, אך הכל מלא בחוכמה והעוצמה שלי ומלא בצדק ובמלכותיות שלי, ואפילו יותר מכן, הכל מלא בחרון אפי.

בני האדם שמתעוררים מיד למשמע דבריי יקבלו את ברכותיי ללא ספק, יקבלו ללא ספק את הגנתי ודאגתי, ולא יחוו את סבל הייסורים, אלא ייהנו מאושר השמיים. האם אתם יודעים זאת? סבל הוא דבר נצחי, אך אושר הוא אפילו יותר נצחי. שניהם נחווים החל מרגע זה. השאלה אם אתם סובלים או מאושרים תלויה בשאלה אם יש לכם גישה של חרטה. באשר לשאלה אם אתם נמנים על בני האדם שהועדתי או בחרתי, עליכם להיות בטוחים בכך לאור מה שאמרתי. אתם יכולים לשטות בבני אדם, אך אתם לא יכולים לשטות בי. בני האדם שהועדתי ובחרתי יבורכו מאוד החל מרגע זה; בני האדם שלא הועדתי ובחרתי יעברו ייסורים קשים החל מרגע זה. זו תהיה ההוכחה שלי בפניכם. אין ספק שבני האדם שמבורכים כעת הם אהוביי. מיותר לציין שלא הועדתי ובחרתי את בני האדם שעוברים ייסורים. אתם צריכים להבין זאת בבירור! כמילים אחרות, אם מה שאתם מקבלים כעת הוא את הטיפול שלי ודברי המשפט החמורים שלי, הרי שלבי שונא ומתעב אתכם, ואתם תימנו על בני האדם שאני משליך הצדה. אם קיבלתם את תנחומיי ואת אספקת החיים שלי, הרי שאתם שייכים לי, ואתם נמנים על אהוביי. אתם לא יכולים לקבוע זאת על סמך המראה החיצוני שלי. אל תצאו מדעתכם בגלל זה!

דבריי מתייחסים למצבו בפועל של כל אדם ואדם. האם אתם מאמינים שאני רק מדבר ללא הפסקה על נושאים אקראיים? שאני אומר כל דבר שמתחשק לי לומר? בשום אופן לא! בכל אחד מדבריי מסתתרת חוכמתי. פשוט קבלו את דבריי כאמת. תוך פרק זמן קצר מאוד, יבואו זרים שמחפשים את הדרך האמיתית. באותו זמן, אתם תוכו בהלם והכל יושג ללא כל קושי. אתם לא יודעים שאני האל הכול יכול? למשמע דבריי, אתם מאמינים בהם ביציבות, הלא כן? אני לא עושה טעויות, וקל וחומר שאני לא טועה בהצהרותיי. האם אתם יודעים זאת? לפיכך, הדגשתי חזור והדגש שאני מאמן אתכם במהירות להוביל ולרעות אותם. האם אתם יודעים זאת? דרככם אוכל להפוך אותם למושלמים. דבר חשוב עוד יותר הוא העובדה שבאמצעותכם אני מבטא את האותות והמופתים האדירים שלי. כלומר מבין בני האדם שהאנושות מזלזלת, בחרתי קבוצת בני אדם שתבטא אותי, תעניק כבוד לשמי ותשתלט על הכל למעני, קבוצת בני אדם שימלכו כמלכים ביחד איתי. לפיכך, העובדה שאני מאמן אתכם כעת היא הניהול האדיר ביותר של העולם. זה דבר מדהים שהאנושות לא יכולה לבצע. על ידי כך שאהפוך אתכם למושלמים, אשליך את השטן אל אגם האש והגופרית ואל בור התהום. כך אשליך את התנין הגדול האדום כאש למותו לחלוטין, והוא לא ישוב לחיים לעולם. לפיכך, כל מי שמושלך לבור התהום הוא צאצא של התנין הגדול האדום כאש. אני שונא את בני האדם האלה באופן קיצוני. אני גרמתי זאת – האם אתם לא מבינים זאת? כל בני האדם הלא נאמנים, וכל אלה שנקטו ערמומיות והונאה, נחשפו. בני האדם הגאוותנים, היהירים, הצדקנים והחצופים הם צאצאיו של הארכי-מלאך, והם טיפוסיים ביותר עבור השטן – הם כולם אויביי המושבעים, היריבים שלי. אני חייב להעניש אותם בזה אחר זה כדי למגר את השנאה שבלבי. אעשה זאת פריט אחר פריט, ואפתור זאת פריט אחר פריט.

אם כן, אחרי הכל, מהם אגם האש והגופרית ובור התהום? בדמיונם של בני האנוש, אגם האש והגופרית הוא דבר מוחשי, אך בני האנוש לא יודעת שזה הסבר שגוי ביותר. עם זאת, הוא עדיין מעסיק חלק מסוים מדעתם של בני האנוש. אגם האש והגופרית הוא ייסורים שאני מקצה לאנושות. אני קוטל את כל מי שמושלך לאגם האש והגופרית. רוחם, נפשם וגופם של בני האדם האלה סובלים לעולמים. זו המשמעות האמיתית של אמירתי שאתם כולכם נתונים בידיי. ומה פירושו של בור התהום? לתפיסתם של בני האדם, זוהי תהום גדולה שלא נגמרת ואשר עומקה בלתי נתפס. בור התהום האמיתי הוא השפעת השטן. אם אדם מסוים נקלע לידי השטן, האדם הזה נמצא בבור התהום. אפילו אם הוא יצמיח כנפיים, הוא לא יוכל לעוף החוצה. לכן הוא נקרא בור התהום. כל בני האדם האלה יעברו ייסורים אינסופיים – אני הסדרתי זאת כך.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון